datový sklad

Klub českých turistů

verze: 20230429.225731

Registrace nového uživatele Datového skladu KČT / krok 1

Přístup do Datového skladu KČT je umožněn pouze platným členům Klubu českých turistů.

Abychom ověřili Vaši identitu, dovolujeme si požádat o vyplnění následující tabulky. Vámi zadané údaje budou ověřeny proti aktuální databázi členů KČT a v případě shody Vám bude zřízen přístup do datového skladu. Pro přihlašování pak budete používat své členské číslo a heslo, které si zvolíte v dalším kroku.

členské číslo:

např. 1012991099

jméno:

např. Arnošt

příjmení:

např. Pučmidrátek

 

Přístup k datům

Po registraci Vám bude zřízen základní přístup do Datového skladu KČT.
To znamená, že budete moci prohlížet, číst a stahovat soubory (dokumenty, obrázky,...) z veřejných složek.

Datový sklad obsahuje i složky s dokumenty, které mají důvěrnější charakter (například dokumenty určené pro předsednictvo, aj.). Pokud potřebujete přistupovat i do těchto složek, nejprve se registrujte jako běžný člen a potom, prosím, kontaktujte správce databáze (Hana Slabáková), a domluvte s ním další postup.

Možné problémy při registraci

Abyste se mohl/a registrovat do Datového skladu KČT, musíte být platným členem KČT, mít zaplacené příspěvky (alespoň za loňský rok) a tyto informace musí být zaneseny do databáze členů KČT (to dělá buď váš odbor KČT, nebo někdo z Oblasti KČT).

Pokud jste se přihlásil/a do KČT až v letošním roce, nemusí být Váš záznam v databázi členů KČT ještě aktivní a registrace bude odmítnuta.

Ve výjimečném případě se může stát, že Váš záznam v databázi KČT není korektní (v databázi máte špatně zadané jméno nebo členské číslo; mohou být i špatně zaevidované členské příspěvky).

Ve výše uvedených případech je třeba ověřit a zkontrolovat korektnost databáze. Relativně jako nejoperativnější se jeví možnost kontaktovat správce databáze nebo administrátora, a domluvit s ním další postup.

Návod

Stručná příručka k používání (ke stažení v pdf).

Postřehy, připomínky a nápady zasílejte autorovi programu. Přispějete tím ke zkvalitnění tohoto programu. Děkujeme!